05:52

1403/04/31

آمادگی فرودگاه امام خمینی(ره) برای پروازهای اربعین با ظرفیت ۲۵۰ هزار نفر

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهرفرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به برگزاری مداوم جلسات مربوط به اربعین گفت: امسال تا سقف حدود ۲۰۰ الی ۲۵۰ هزار نفر در ترمینال سلام تسهیلات و خدمات لازم را دریافت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری راه و شهرسازی، سعید چلندری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهرفرودگاهی امام خمینی(ره) در خصوص پروازهای اربعین امسال گفت: امسال  با وجود پروازهای حج عمره و دیگر پروازهای زیارتی، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و ترمینال سلام آمادگی کامل برای برقراری پروازهای اربعین را داراست، چرا که این ترمینال مختص پروازهای زیارتی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به برگزاری مداوم جلسات مربوط به اربعین افزود: امسال تا سقف حدود ۲۰۰ الی ۲۵۰ هزار نفر در ترمینال سلام تسهیلات و خدمات لازم را دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شهرفرودگاهی امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: سال گذشته تمام شرکت‌های هواپیمایی فعال شدند و پروازهای زیادی برقرار شد که حدود ۱۹۰ هزار زائر توفیق تشرف به عتبات عالیات پیدا کردند.

چلندری تشریح کرد: تاریخ دقیق اعزام زائران و شروع این عملیات نهایی در شهریورماه  اعلام می شود و  با توجه به پیش‌بینی ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی بازه زمانی اعزام زائران تقریبأ ۲ برابر سال گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *