05:51

1403/04/31

افزایش نرخ ۱۰ تا ۱۵ درصدی کرایه تاکسی های پایتخت

در تهران در زمان بارش برف و باران شاهد افزایش ترافیک در معابر و در نتیجه تاخیرهای زیاد خودروها هستیم و این مصوبه باعث افزایش انگیزه رانندگان تاکسی برای فعالیت در خطوط در زمان بارش ها می شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد افزایش نرخ ۱۰ تا ۱۵ درصدی کرایه تاکسی های پایتخت در زمان بارش برف و باران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از ایسنا، سید جعفر تشکری هاشمی، در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی در زمان بارش برف و باران گفت: در مورد مکانیزم نرخ گذاری تاکسی های سطح شهر باید اعلام کنم که در مصوبه شورای شهر تهران در سال جاری برای روزهای خاص مثل زمانی که با شدت بارندگی مواجه هستیم به خصوص در معابری که در زمان بارش دچار ترافیک های سنگین می شوند حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش نرخ در مصوبه پیش بینی شده که این افزایش صرفا از طریق سازمان تاکسیرانی و با نظارت آنها و صرفا در زمان قید شده انجام می شود.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان تاکسی نمی توانند این افزایش نرخ را راسا انجام دهند، افزود: سازمان تاکسیرانی موظف است این گونه خطوط و شرایط را بررسی کند و این اجازه افزایش نرخ کرایه را تنها برای مقطع زمانی بارش ها بدهد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار کرد: در تهران در زمان بارش برف و باران شاهد افزایش ترافیک در معابر و در نتیجه تاخیرهای زیاد خودروها هستیم و این مصوبه باعث افزایش انگیزه رانندگان تاکسی برای فعالیت در خطوط در زمان بارش ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *