05:19

1403/04/31

دریافت انلاین عوارض در آزادراه شیراز _ اصفهان/نرخ عوارض تا ۲ روز آینده مشخص می شود

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: نرخ عوارض آنلاین آزادراه شیراز- اصفهان بعد از تصمیم‌ کمیته سرمایه گذاری وزارت راه تا ۲ روز آینده اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از ایرنا، خیراله خادمی امروز در حاشیه نشست خبری به مناسبت افتتاح آزادراه شیراز- اصفهان گفت: تجهیزات الکترونیکی در آزادراه شیراز اصفهان نصب شده است و اگر مردم به موقع عوارض آنلاین آزادراهی را پرداخت کنند، اخذ الکترونیکی عوارض آزادراهی در این مسیر ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور افزود: مبلغ عوارضی هنوز مشخص نیست و در کمیته سرمایه گذاری وزارت راه تصویب و سپس ابلاغ می‌شود. اما پیش بینی می‌کنیم یکی از ارزان‌ترین نرخ‌های عوارضی را داشته باشد.

وی گفت: افتتاح این آزادراه ۱۳۵ کیلومتر مسیر تردد بین دو استان را کوتاه می‌کند و در کاهش مصرف بنزین تاثیرگذار است. همچنین ۷ عوارض الکترونیکی در طول این مسیر فعال است.

خادمی همچنین خبر داد که حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان بدهی شرکت ساخت به پیمانکاران پروژه‌های عمرانی وجود دارد که ۴ هزار میلیارد آن مربوط به پیمانکاران شبکه آزادراهی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *