06:43

1403/04/31

رانندگان پراید وانت پخش کالا چقدر درآمد دارند؟

در گوشه و کنار شهر با افرادی مواجه می شویم که با پراید وانت به کار پخش کالا برای شرکت ها می پردازند. تصور می کنید این رانندگان چقدر درآمد دارند؟

در گوشه و کنار شهر با افرادی مواجه می شویم که با پراید وانت به کار پخش کالا برای شرکت ها می پردازند. تصور می کنید این رانندگان چقدر درآمد دارند؟

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تین نیوز، افرادی که در شهر تهران و سایر کلان شهرها به دنبال فرصت های شغلی می گردند شاید به خرید وانت پراید و کار کردن با آن هم فکر کنند.

شرکت های پخش کالا، رانندگانی را که دارای چنین خودروهایی باشند، استخدام می کنند. این استخدام ممکن است در قالب راننده خود مالک یا راننده ای که صرفا روی خودروی شرکت پخش کار می کند، اتفاق بیفتد.

بر اساس بررسی های به عمل آمده توسط خبرنگار تین نیوز، یک راننده پراید وانت خود مالک که در شرکت های پخش مشهور کالا کار می کند درآمدی بین 13 تا 20 میلیون تومان به صورت ماهانه خواهد داشت. این بررسی ها حاکیست شرکت هایی که پخش کننده کالاها و محصولات غذایی و نان هستند حقوق بهتری به رانندگان پخشی پرداخت می کنند. در مقابل شرکت هایی که پخش کالاهای فروشگاه های اینترنتی مشهور را به عهده دارند، حقوق پایین ترین به رانندگان می پردازند.

یکی از رانندگان پراید وانت که پخش نان های صنعتی را برای شرکتی مشهور انجام می دهد در این باره به تین نیوز گفت: درآمد روزانه من بابت رانندگی با وانت پرایدی که مالک آن هستم روزانه حدود 700 هزار تومان است. هزینه های خودرو نیز کاملا به عهده خودم است.

وی افزود: کمترین درآمد را در بین رانندگان پراید وانت پخش کالا، افرادی دارند که پخش کالاهای شرکت های فروش اینترنتی مشهور را به عهده دارند. به گفته این راننده ، بهترین و مناسب ترین و به صرفه ترین خودرو برای پخش کالا در تهران پراید وانت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *