05:41

1403/04/31

شاهد جهش کیفیت خدمات مسافری ریلی خواهیم بود

مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با استفاده از منابع مالی در نظر گرفته شده به زودی شاهد جهش در کیفیت خدمات مسافری ریلی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تین نیوز، سیدمیعاد صالحی در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی با بیان اینکه از وزیر راه و شهرسازی برای توجه ویژه به حوزه حمل ونقل ریلی دارند، تشکر می کنم، گفت: در یک سال گذشته توانستیم زیرساخت های خوبی را از نظر مالی، مانند ماده ۱۲ و تهاتر نفت و موضوعات دیگر، تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: فورواردرهای مهمی از کشورهای چین و روسیه در نمایشگاه بین المللی حمل ونقل حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: در شش ماهه ۱۴۰۲ رکورد شش ماهه ای تاریخ راه آهن در حوزه مسافری زده شد که البته این کافی نیست و در برنامه ما این است که با استفاده از ظرفیت های تامین مالی که فراهم شده، جهشی در کیفیت خدمات مسافری داشته باشیم. در حوزه باری نیز در بخش های مختلف واگن و لکوموتیو شرکت های تولیدکننده و شرکت های دانش بنیان داریم و از این نمایشگاه استقبال خوبی شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کشورهای مختلف نیز در نمایشگاه حضور دارند، گفت: فورواردرهای مهمی از کشورهای چین و روسیه در این نمایشگاه حضور پیدا کردند. حوزه ریلی، حوزه ای است که سال ها مظلوم و مغفول مانده و امیدواریم با حمایت های وزیر راه و شهرسازی، شاهد رشد نقش حمل ونقل ریلی بین سایر شقوق حمل ونقل باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *