03:33

1403/05/01

شهرداری ها مسئول ساماندهی تاکسی های اینترنتی

وزیر کشور گفت: باید وقتی که یک تاکسی قرار است درشهر تردد کند اتحادیه مربوط به آن در شهر باشد و بایستی جریان هماهنگی آن مشخص شود. ما در این قضیه شهرداری را به عنوان مسؤول می دانیم.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از بازار، احمد وحیدی وزیر کشور درحاشیه برگزاری دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی ایران قوی که در مصلای تهران برگزار شد، گفت: حضور جانانه همه دستگاه ها از نیروهای مسلح و دستگاه‌های خدمات رسان و وزارتخانه‌ها، وزارت نیرو و بنیاد مسکن و حضور دارند و به مانند گذشته در میدان حضور جدی دارند.

وزیر کشور ادامه داد: ما باید نسبت به تقویت خود در حوزه علمی هماهنگی ها بین دستگاه ها اقدامات جدی را دنبال کنیم هر سازمانی پیگیری و بحران داشته باشد.

وحیدی گفت: پیشگیری و مقابله و بازسازی پس از بحران یکی از اتفاقاتی است که دنبال می شود.

وزیر کشور اظهار کرد: باید وقتی که یک تاکسی قرار است درشهر تردد کند اتحادیه مربوط به آن در شهر باید باشد و بایستی جریان هماهنگی آن مشخص شود. ما در این قضیه شهرداری را به عنوان مسئول ساماندهی حمل و نقل درون شهری می دانیم؛ ساماندهی حمل و نقل درون شهری یکی از تکالیف شهرداری ها است و این حوزه نیز مربوط به شهرداری ها است.

احمد وحیدی وزیر کشور، با بیان اینکه موضوع بحران و مخاطره یک موضوع جهانی است، اظهار داست: افزایش سطح تعاملات، گفت‌وگو و همکاری برای شناخت علل وقوع، چگونگی وقوع و چاره اندیشی آن بین کشورها بسیار مهم است.

وحیدی با تاکید بر اینکه سازمان‌های بین الملل باید بیش از گذشته برای مقابله با بحران‌ها با یگدیگر تعامل داشته باشند، گفت: باید تجربیات حوادث در سراسر دنیا در اختیار سایر کشورها قرار گیرد.

وحیدی با تاکید بر اینکه آموزش، تمرین و سناریو سه عنصر اصلی در مقابله با بحران‌ها است، افزود: باید این سه عنصر را در قالب نرم افزارها توسعه دهیم تا شهروندان بتوانند آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *