همن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران طی پیامی با گرامیداشت یاد شهید دکتر بهشتی مروج تفکر  تعاون، هفته تعاون را که تجلی‌گر احیای ارزش های مبتنی بر همبستگی و مشارکت اجتماعی است، به جامعه بزرگ تعاون، تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، متن پیام به این شرح است:

امروزه کارآمدی شیوه اقتصاد تعاونی در ایجاد زمینه حضور ضابطه‌مند و برنامه محور آحاد جامعه در فعالیت‌های اقتصادی بر هیچ کس پوشیده نیست و  اهم محورهای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و مفاد  سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد بستر مناسب برای حضور آحاد جامعه در فعالیت‌های اقتصادی و استفاده از این ظرفیت بزرگ برای توسعه اقتصادی کشور، توسعه عدالت و رفاه اجتماعی بر این موضوع تاکید دارد.

در شرایط فعلی کشور قطعا یکی از راه های اصلی و مهم برون رفت از مشکلات و پایداری بیشتر اقتصاد ملی تکیه بر توان داخلی و مردمی و استفاده از ظرفیت های آحاد مردم و به تعبیر دیگر مردمی کردن اقتصاد است که اقتصاد تعاونی به عنوان مظهر و نماد این سیاست تلقی می گردد.

در حال حاضر با اسقرار دولت مردمی فرصت مغتنمی برای توسعه و اعتلای اقتصاد تعاونی در چارچوب سیاست‌ها و قوانین جاری در کشور مهیا گردیده است که امیدوارم با هوشمندی فعالان عرصه تعاون و مدیران انقلابی در دولت، از این فرصت و ظرفیت بخش تعاون برای کمک به حل مشکلات کشور و مردم حداکثر استفاده صورت گیرد.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد شهید آیت الله دکتر بهشتی مروج تفکر اقتصاد مردم محور و عدالت جوی تعاون، فرارسیدن هفته تعاون را به همه علاقمندان به این جریان اقتصادی، اجتماعی و همه تعاونگران ایران اسلامی و تمام مدیران و مسئولان زحمتکش و بی ادعای این بخش تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان توفیق روز افزون برای همگان خواستارم.

عبداللهی

رئیس اتاق تعاون ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.