06:45

1403/04/31

پیش فروش کامیون چینی رقیب بنز دماغ دار با تحویل 1.5 ماهه

یکی از کامیون سازان صاحبنام داخلی پیش فروش کامیون های چینی جدید خود را که رقیب بنز دماغ دار به شمار می آیند از فردا آغاز می کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تین نیوز، کامیون های بنز جزو آشناترین تصاویر برای همه در جاده ها هستند. این کامیون ها سال های طولانی در جاده های ایران جولان داده اند. نخستین کامیون های نیمه سنگین 911 بنز سال ها قبل وارد چرخه تولید در شرکت ایران خودرو شدند – شرکتی که در آن زمان خاور نامیده می شد – و از آن زمان بیش از نیم قرن گذشته است.

شرکت بهمن دیزل از چند ماه قبل محصولی تولید و به بازار عرضه کرده که برای بنزهای دماغ دار رقیبی جدی به شمار می آید. این شرکت اخیرا نیز بخشنامه فروش این کامیون چینی را منتشر کرده که پیش فروش آن از فردا دوشنبه 10 مهر آغاز می شود.

بر اساس جدول منتشر شده توسط این شرکت کامیون چینی فورس 8.5 تن بدون کاربری در معرض فروش قرار گرفته و هفته آخر ابان تحویل می شود. قیمت این کامیون حدود 1 میلیارد و 900 میلیون تومان است.

قیمت کامیون کشنده امپاور تک محوز نیز در این طرح حدود 4 میلیارد و 600 میلیون تعیین شده است و هفته آخر آبان ماه یعنی حدود یک ماه و نیم دیگر موعد تحویل آن به خریداران است. در ادامه جدول فروش و قیمت ها و موعد تحویل کامیون های این شرکت را می بینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *