03:31

1403/05/01

۱۱۱ دستگاه خودرو و ماشین آلات اموال تملیکی عرضه می‌شود

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول گفت: ۶۹ خودروی سواری،۴ دستگاه موتورسیکلت و ۳۸ دستگاه ماشین آلات کشاورزی در مزایده فوق‌العاده ۵۸۷ عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از بازار، سعید غلامی باغی اظهار کرد: در راستای تعیین تکلیف کالاهای در اختیار سازمان، مزایده فوق‌العاده ۵۸۷ در ۱۷ استان از امروز پنجشنبه ۱۴ دی ماه آغازمی‌شود و کلیه متقاضیان می‌توانند با مراجعه به انبارهای سازمان تا ۱۸ دی ماه از کالاها بازدید کنند.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول افزود: متقاضیان از ۱۴ دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه ستاد الکترونیک دولت و سایت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی قیمت های پیشنهادی خود را درج کنند.

وی گفت: رمز گشایی و اعلام برندگان مزایده ۵۸۷ چهارشنبه ۲۰ دی ماه صورت خواهد گرفت و اطلاع رسانی خواهد شد.

غلامی باغی بیان کرد: در این مزایده ۱۹۴ دسته کالایی به ارزش ۳۶۵ میلیارد تومان شامل خودروی سواری، لوازم یدکی، دستگاه های صنعتی، لوازم برقی، ابزار آلات و همچنین پارچه، لباس، کیف و کفش به شرط صادرات عرضه می شود.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول خاطرنشان کرد: ۶۹ خودروی سواری،۴ دستگاه موتورسیکلت و ۳۸ دستگاه ماشین آلات کشاورزی در این مزایده عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *