21:18

1403/04/26

آیت‌الله رئیسی: افتتاح قطعه دوم آزاد راه تهران-شمال نماد خودباوری ملت ایران است

رئیس جمهور گفت: افتتاح قطعه دوم آزاد راه تهران-شمال نماد خودباوری، توانایی و دانایی ملت ایران است.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور روز پنجشنبه در آیین افتتاح قطعه دوم آزاد راه تهران شمال گفت: این طرح نماد خودباوری، ‌توانایی و دانایی ملت ایران است وکار فن آورانه با هنر و نماد و اراده جدی مهندسان و مشاوران و کارگران کشور در این طرح شکل گرفته است.

وی ادامه داد: از تلاش های نخبگان و متخصصانی که در اجرای این طرح نقش داشتند تشکر می کنم و بسیار حائز اهمیت است که این طرح، در عید غدیر خم افتتاح شده است.

رییس جمهور افتتاح قطعه دوم آزادراه تهران – شمال را از جمله کارهای بسیار ارزشمند کشور برشمرد و گفت :‌با بهره برداری این طرح در زمان و مصرف سوخت صرفه جویی می شود. این موضوعات  ارزشمند است و از نکات مهم در اجرای این طرح به شمار می رود.

آیت الله رئیسی ادامه داد :‌اجرای این آزاد راه و بهره برداری از قطعه دوم  نماد افتخار برای کشوربه شمار می رود که بنیاد مستعضفان و مدیریت آن در این دوره همت وافری داشته است.

رئیس جمهور گفت :‌ با بررسی زوایای مراحل ساخت متوجه می شویم که نیروهای کاری از مهندسان، ‌کارگران و مشاوران چطور شبانه روزی فعالیت کردند.

وی افزود :‌ این طرح نماد علم و توانایی و  افتخار برای جمهوی  اسلامی ایران به شمار می رود.

آیت الله رئیسی ادامه داد :‌ ان شالله در اجرای مابقی طرح با همان تلاشی که تاکنون این کار انجام شده است، قطعه بعدی هم با نام غدیر با همین تلاش انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر دقت بکار رفته در اجرای این لاین از آزادراه تهران شمال اظهار داشت :‌ به طور قطع سازندگان این آزاد راه با همان دقتی که داشته اند ادامه این کار  را هم انجام می دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *