03:37

1403/03/08

اتصال قطار شهری کرج به متروی تهران در آینده نزدیک انجام می‌ شود

شهردار کرج گفت: ساخت و تجهیز سه ایستگاه میدان امام حسین (ع)، چهارراه مصباح و چهارراه هفت تیر قطار شهری کرج در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از ایسنا، مهرداد کیانی اظهار کرد: متروی کرج طی دو دهه گذشته به دلایلی نیمه تمام مانده بود ولی با تلاش های شورای پنجم و پیگیری شورای ششم، جان تازه ای به آن تزریق شده است.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات کلان به این پروژه ادامه داد: در حال حاضر مدیریت شهری کرج بر تکمیل و بهره برداری از ایستگاه شهید سلطانی متمرکز شده و امیدواریم این اتفاق در آینده نزدیک بیفتد.

وی اضافه کرد: به موازات تکمیل این ایستگاه، سه ایستگاه میدان امام حسین ع، چهارراه مصباح و چهارراه هفت تیر هم در حال تجهیز و ساخت ابنیه هستند.

کیانی تصریح کرد: با تکمیل ایستگاه شهید سلطانی و بهره برداری از آن طی آینده ای نزدیک، روند تکمیل متروی کرج و تهران نهایی شده و با تحقق مسیر ارتباط ریلی با پایتخت، مسافرگیری تجاری آغاز می شود.

شهردار کرج با اشاره به اینکه توسعه حمل و نقل عمومی ارزان و پاک در اولویت مدیریت شهری کرج است، گفت: اقدامات لازم برای خریداری واگن های جدید و انتشار اوراق مشارکت جهت تامین مالی ایستگاه های در حال تکمیل انجام شده و به زودی شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *