02:31

1403/03/08

اتمام راه آهن مبارکه-سفید دشت-شهرکرد تا پایان دولت سیزدهم

معاون ساخت و توسعه راه‌آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل از پیش‌بینی اتمام راه آهن مبارکه-سفید دشت-شهرکرد تا پایان دولت سیزدهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس خطیبی معاون ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور در بازدید از راه آهن مبارکه-سفید دشت-شهرکرد گفت: از ابتدای پروژه تاکنون یک هزار میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.

خطیبی افزود: پیش‌بینی می‌شود تا پایان دولت سیزدهم با افزایش سرعت کار این پروژه به بهره‌برداری برسد.

وی تاکید کرد: در این پروژه از بهترین پیمانکاران باتجربه کشوری استفاده شده است و امیدواریم که زودتر به نتیجه برسد.

خطیبی یادآور شد: پروژه راه‌آهن شهرکرد یکی از چند پروژه اولویت‌دار وزارت راه و شهرسازی و اصلی‌ترین پروژه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور است‌.

وی افزود: طی سفر اول رئیس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری یک هزار میلیارد تومان برای این پروژه مصوب شد که تاکنون حدود ۶۰۰ میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است و در سفر دوم حدود سه همت مصوب شد.

گفتنی است، تکمیل پروژه راه‌آهن شهرکرد در بخش‌های روسازی، زیرسازی و ریل‌گذاری نیازمند سه همت اعتبار است که در همین راستا وزارت راه و شهرسازی و استانداری چهارمحال و بختیاری پیگیر تخصیص اعتبار مصوبه سفر رئیس‌جمهور به این پروژه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *