19:37

1403/04/26

اجرای ۱۰ هزار و ۵۰۰ کیلومتر-باند برفروبی و نمکپاشی در جاده‌های همدان

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از اجرای ۱۰ هزار و ۵۰۰ کیلومتر-باند برفروبی و نمکپاشی طی ۴۸ ساعته گذشته در محورهای استان همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی استان همدان مهرداد آهکی گفت: با توجه به بارش های سنگین برف همراه با کولاک شدید طی ۴۸ گذشته با همت و تلاش های جهادی راهداران هیچ یک از راههای استان همدان مسدود نشد و هم اکنون تمامی محورهای استان بجزء محور فرعی و کوهستانی گنجنامه-تویسرکان باز و تردد به صورت عادی و روان در جریان است.

وی با بیان اینکه تمامی عوامل راهداری در آمادگی کامل قرار دارند و هم اکنون مشغول بازگشایی محورهای برف گیر استان هستند، از هم استانی ها و هموطنان گرامی درخواست کرد از سفرهای غیرضروی پرهیز کنند و درصورت اجبار به سفر حتما از به همراه داشتن زنجیرچرخ، تجهیزات زمستانی، پربودن باک خودرو، سالم بودن سیستم گرمایشی و برف پاکن اتومبیل مطمئن شوند.

آهکی ادامه داد: طی ۴۸ ساعته گذشته به بیش از ۴۵ نفر مسافر در راه مانده اسکان موقت و امداد رسانی شده است، از همشهریان و هموطنان گرامی خواهشمندیم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و حتما خودرو خود را به تجهیزات زمستانی علی الخصوص زنجیر چرخ مجهز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *