09:45

1402/12/08

افزایش قیمت بلیت هواپیما در تمامی مسیرهای داخلی ممنوع است

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: افزایش قیمت بلیت هواپیما در تمامی مسیرهای داخلی ممنوع و فروش چارتری بلیت غیر قانونی است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچ یک از شرکت های هواپیمایی حق افزایش قیمت بلیت هواپیما را خارج از نرخ نامه مصوب در سازمان هواپیمایی کشوری را ندارد و باید تمامی نرخ ها متناسب با نرخ نامه شرکت های هواپیمایی باشد.

به گفته وی در حال حاضر نظارت ها بر تمامی سایت های خرید وفروش بلیت در این ایام تشدید شده و این نظارت ها همچنان ادامه دارد و با هر گونه تخلفی در حوزه گران فروشی برخورد قاطعی خواهیم کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه فروش چارتری بلیت هواپیما کاملا ممنوع است افزود: به هیچ عنوان شرکتی حق فروش بلیت چارتری را ندارد و در صورت مشاهده فروش بلیت چارتری با آن برخود قانونی خواهیم کرد.

او گفت: در صورتی که در برخی از مسیرها مانند اهواز ایرلاینی اقدام به ارائه بلیت با نرخ مصوب نکند با آن برخورد قانونی خواهیم کرد.

گفتنی است یکی از شهروند خبرنگاران در قالب پیامی از افزایش قیمت نرخ بلیت تبریز گله مند بوده و اعلام کرده است قیمت مصوب بلیت هواپیمای مسیر اهواز – تهران یک میلیون و ۲۰۷ هزار تومان است، اما در یکی از شرکت های هواپیمایی این بلیت را گران تر از قیمت مصوب به فروش می رسد این موضوع موجب گلایه مندی آن ها شده و از مسئولان درخواست رسیدگی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *