12:53

1403/03/29

افزایش پروازهای مسیر یزد- نجف و یزد- مشهد

مدیرکل فرودگاه ‌بین المللی یزد از برقراری پروازهای مسیر نجف ـ یزد از سوی شرکت هواپیمایی آتا از ۶ آبان ماه خبر داد و اعلام کرد: از ۱۰ آبان‌ماه دو پرواز دیگر در مسیر یزد- مشهد به پروازهای هفتگی فرودگاه یزد اضافه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از وزارت راه و شهرسازی،کمال دهقان منشادی مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از برقراری پروازهای مسیر نجف- یزد از سوی شرکت هواپیمایی آتا خبر داد.

دهقان منشادی افزود: این پروازها از ۶ آبان ماه روزهای شنبه هر هفته ساعت ۱۸ عصر از فرودگاه بین المللی یزد به سمت نجف اشرف پرواز خواهد کرد.

وی تشریح کرد: هم اکنون پروازهای یزد ـ نجف در روزهای جمعه هر هفته از طریق شرکت هواپیمایی کاسپین نیز انجام می‌شود و با افزوده شدن شرکت هواپیمایی آتا در هفته دو پرواز در این مسیر انجام خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه های استان همچنین تصریح کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر مردمی و افزایش سطح تقاضا برای مسافرت‌های زیارتی به‌ویژه مشهد مقدس ۲سورتی پرواز در مسیر یزد – مشهد – یزد از ۱۰ آبان ماه دایر می شود.

وی ادامه داد: این پروازها در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه هر هفته صورت خواهد گرفت که توسط شرکت هواپیمایی وارش انجام می‌شود.

گفتنی است پیش از این مدیرکل فرودگاه‌های استان ضمن تأکید بر پاسخ‌گویی به‌موقع شرکت‌های هواپیمایی به مسافران از آمادگی این فرودگاه برای اجرای عملیات زمستانی خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *