03:04

1403/03/30

افزایش ۴۳ درصدی جابجایی مسافران نوروزی توسط ناوگان حمل ونقل عمومی بوشهر

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از افزایش جابجایی ۴۳ درصدی مسافر نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی بوشهر تا پایان ۲۸ اسفند ماه خبر داد.

به گزارش ایران ناوگان به نقل از تسنیم مهدی شهابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به آغاز طرح نوروزی از 24 اسفند اظهار داشت: قیمت سرویس‌دهی ناوگان حمل و نقل عمومی در طرح نوروزی افزایش نداشته است.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از افزایش جابجایی مسافران نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی بوشهر از زمان شروع طرح نوروزی تا پایان 28 اسفند ماه خبر داد و گفت: از ابتدای طرح نوروزی یعنی 24 اسفندماه سال جاری تاکنون 55 هزار و 297 مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابه‌جا شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش 42 درصدی را نشان می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه در این بازه زمانی همچنین مسافران در قالب 4 هزار و 95 سفر توسط ناوگان عمومی جابه‌جا شدند بیان کرد: اتوبوس با جابه‌جایی 43 هزار مسافر بیشترین سفر را در حمل و نقل مسافر نوروزی در بوشهر را تاکنون داشته است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اشاره به آمادگی 590 دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری با یک هزار و 235 راننده برای خدمات به مسافران نوروزی استان یادآور شد: علاوه بر میز خدمت در پایانه‌های مسافری استان، مردم می‌توانند برای ارتباط و اعلام هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت با شماره تلفن 141 در طول شبانه‌روز تماس حاصل کرده و موارد مورد نظر خود را با کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *