11:30

1402/12/08

التهاب کمبود لاستیک در کشور برطرف شده است

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور با بیان این که التهاب کمبود لاستیک در کشور برطرف شده است گفت: توزیع و خرید این محصول تسهیل شده و درصدد هستیم تا مشکلات را به حداقل برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تسنیم، غلامعلی مهدوی دبیر هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور گفت: توزیع لاستیک از طریق سکوهای اینترنتی، عرضه مستقیم شرکت های تولید کننده و واحدهای صنفی در سراسر شهرها و استان ها در حال اجراست و متقاضیان در صورت عدم دسترسی به هریک از این راه ها میتواند از طرق دیگر اقدام نمایند.

وی ادامه داد: در یک مقطع زمانی در برخی از سایزها کمبود داشتیم و در حال حاضر این نقصان نیز برطرف شده است.

وی در خصوص گلایه برخی از متقاضیان در مورد عدم موجودی لاستیک در برخی از واحد های صنفی متذکر شد: توزیع لاستیک در بسیاری از واحد های صنفی صورت می گیرد و متقاضیان دسترسی به همه واحد های صنفی را دارند.

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور استعلام فرد و خودرو را در سامانه های اینترنتی یکی از مشکلات پیش روی خریداران دانست و توضیح داد: گاهی در سامانه جامع تجارت به دلیل فنی استعلامات با تاخیر انجام می شود که در صدد مرتفع کردن آن هستیم.

وی از توزیع لاستیک در فروشگاه های اینترنتی همچون گذشته خبر داد و گفت: فروشگاهای اینترنتی در تمامی شهرها فعال بوده و در حال توزیع و فروش لاستیک می باشند.

وی با اشاره به واردات لاستیک های کامیون های سنگین و نظارت بر کیفیت آنها گفت: تمامی لاستیک های وارداتی در فرآیند ثبت سفارش و نیز ترخیص از گمرکات مورد نظارت و بازرسی سازمان صمت و اتاق اصناف قرار میگیرند و از نظر کیفیت و استاندارد مورد تائید می باشند.

وی در پایان گفت: شهروندان با مشاهده هرگونه تخلف در خصوص توزیع، گرانفروشی و یا کیفیت لاستیک ها می تواند از طریق تلفن 124 شکایت خود را ثبت نمایند تا همکاران در سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان پیگیری های لازم را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *