06:34

1403/04/31

اولویت پیش فروش بلیت‌های قطار، فروش اینترنتی می‌شود

مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: جهت رفاه حال مردم، اولویت پیش فروش بلیت‌های قطار، فروش اینترنتی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، سید میعاد صالحی، معاون وزیر و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در جلسه کمیسیون عالی گراف راه‌آهن که روز دوشنبه ۹ بهمن با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران کل مناطق و تعدادی از مدیران ستادی و در ادامه جلسه ستاد نوروزی تشکیل شد در رابطه با ایام پیش‌رو و بویژه سفرهای نوروزی بر لزوم آمادگی کامل راه آهن و شرکت های ریلی مسافری جهت ارائه بهترین خدمات به مسافرین تاکید کرد.

مدیرعامل راه آهن با اشاره به لزوم تکریم هرچه بیشتر مسافرین گفت: ما وظیفه داریم آنچه که موجب رفاه و جلب رضایت مردم عزیزمان هست را فراهم کنیم تا مسافرین عزیز با خاطره ای خوش سفر خود را به پایان برسانند.

صالحی با اشاره به اینکه قطار همیشه یک حس مثبت را در مردم ایجاد کرده و مردم ما خاطرات خوشی از مسافرت ریلی دارند افزود: باید به تمام جزییات یک سفر رضایت بخش از جمله سیر ایمن، اعزام بدون تاخیر قطارها، وضعیت مناسب بهداشتی و رفاهی کوپه ها، سرمایش و گرمایش مطلوب، سرویس‌های بهداشتی مناسب در طول مسیر و نیز داخل قطارها، وضعیت مناسب نمازخانه های بین راهی، پخش محتوای مناسب صوتی یا تصویری در قطارها و … توجه داشته باشیم و اقدامات لازم برای ارتقای سطح رفاهی قطارها را انجام دهیم.

مدیرعامل راه آهن ادامه داد: زمانی که حقوق مردم و تکریم آنها از سوی راه‌آهن و شرکت‌های ریلی مسافری به طور کامل رعایت شود می‌توان از مردم انتظار رعایت بیشتر قوانین و هنجارهای اجتماعی را انتظار داشت. به عبارت دیگر وظیفه داریم قطارهای ما از کیفیت لازم برخوردار باشند و مسافرین شاهد باشند که برای تکریم و رضایت آنها برنامه داریم و جدی هستیم؛ همچنین لازم است به صورتی استوار نسبت به سوار نکردن افراد بدون بلیت یا کسانی که بلیت همنام ندارند اقدام کنیم و از مسافرین گرامی بخواهیم که هنجارهای اجتماعی از جمله حجاب را مطابق قوانین و مقررات رعایت کنند.

صالحی درباره نحوه فروش بلیت قطارها افزود: با توجه به توسعه زیرساخت‌های فروش اینترنتی بلیت قطارها و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در بین مردم، تقاضاهای زیادی به ما رسیده است که امکان خرید اینترنتی بلیت قطارها افزایش یابد. در این راستا ما در پیش‌فروش های آینده اولویت را به فروش اینترنتی خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *