05:34

1403/04/31

این مدل تارا گران ترین سواری ایران است

قیمت تارا اتوماتیک صفر مدل ۱۴۰۱ در بازار ۷۵۰ میلیون تومان شد .تارا اتوماتیک جدید ۹۱۰ میلیون تومان شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از اقتصاد آنلاین، آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک جدید به بالای ۹۰۰ میلیون تومان رسید.

قیمت تارا اتوماتیک در بازار خودرو ۷۷۰ میلیون تومان شد.

همچنین قیمت تارا اتوماتیک صفر مدل ۱۴۰۱ در بازار ۷۵۰ میلیون تومان شد .تارا اتوماتیک جدید ۹۱۰ میلیون تومان شد.

قیمت تارا دنده ای مدل ۱۴۰۲ صفر در بازار ۶۷۰ میلیون تومان شد.

قیمت مدل ۱۴۰۱ تارا هم ۶۵۰ میلیون تومان است.قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX سدان جدید ایران خودرو در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است که گران ترین خودروی دنده ای ساخت داخل بازار به شما می رود!

خودروی تارا را ایران خودرو با مهندسی معکوس پژو ۳۰۱ ساخته است این سدان با همتای فرانسوی مشخصات فنی حدودا یکسانی دارد. موتور تارا TU۵P با حجم ۱.۶ لیتر، قدرت ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر است . تارا دنده ای با گیربکس ۵ دنده و تارا اتوماتیک با گیربکس ۶ دنده تولید می شود.

صفر تا ۱۰۰ این خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو ۱۲.۵ ثانیه طول می کشد و توانایی حرکت با سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را نیز دارد مصرف بنزین تارا در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر است که برای این دسته از سواری ها مناسب محسوب می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *