06:54

1403/01/31

باند فرودگاه سیرجان از دوشنبه عملیاتی می‌شود 

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان از اتمام پروژه بهسازی سطوح پروازی فرودگاه شهدای سیرجان خبرداد و گفت: باند این فرودگاه از روز دوشنبه دوم بهمن ماه عملیاتی و آماده خدمت‌رسانی به مسافران می‌شود.

به‌گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ علی جزینی‌زاده اظهار کرد: از هفتم آبان ماه که باند فرودگاه سیرجان به‌منظور عملیات بهسازی تعطیل شده بود تا به امروز که این پروژه به اتمام رسیده، دو هزار و ۶۵۰ متر از تاکسی‌وی و اپرون مورد بهسازی و اجرای آسفالت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه از روز دوشنبه دوم بهمن، سطوح پروازی فرودگاه سیرجان آماده خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود، افزود: درحال حاضر عملیات مارکینگ سطوح پروازی درحال انجام است و در دو روز آینده به اتمام می‌رسد.

مدیرکل فرودگاه‌های کرمان درخصوص زمان ازسرگیری پروازهای فرودگاه سیرجان گفت: فرایند صدور مجوزهای سازمان هواپیمایی کشوری درحال انجام است و دفتر ایمنی شرکت فرودگاه‌ها در حال پیگیری است تا به‌محض صدور مجوز، پروازهای فرودگاه سیرجان ازسرگرفته شود.

جزینی‌زاده گفت: تا پیش از عملیات بهسازی باند فرودگاه سیرجان، این فرودگاه ۶ پرواز در هفته به مقصد تهران داشت و پس از این عملیات نیز آماده ازسرگیری پروازهای قبلی و برقراری پروازهای جدید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *