23:25

1403/02/31

با کمتر از یک میلیارد اسپورتیج،سوناتا و آزارا بخرید!

برای خرید خودروی وارداتی دست دوم زیر یک میلیاردتومان از برند کیا می‌توانید به سراغ اسپورتیج ۶ سیلندر سال ۲۰۱۰ بروید که با ۲۳۰ هزارکارکرد حوالی ۹۹۸ میلیون تومان ارزش گذاری شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل  از اقتصاد آنلاین،بر اساس قیمت خودروهای وارداتی کارکرده کره ای در بازار، قیمت سانتافه کارکرده سال ۲۰۰۸ با ۲۹۰ کیلومتر کارکرد به یک میلیاردو۹۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت سوناتا کارکرده سال ۲۰۱۰ با ۶۸ هزارکارکرد نیز حوالی ۹۰۰ میلیون تومان ارزشگذاری شده است. قیمت آزرا گرنجور دست دوم سال ۲۰۰۷ با ۱۸۰ هزارکارکرد نیز ۸۶۰ میلیون تومان است. همچنین برای خرید خودروی وارداتی دست دوم زیر یک میلیاردتومان از برند کیا می‌توانید به سراغ اسپورتیج ۶ سیلندر سال ۲۰۱۰ بروید که با ۲۳۰ هزارکارکرد حوالی ۹۹۸ میلیون تومان ارزش گذاری شده است. قیمت هیوندای i۲۰ سال ۲۰۱۱ نیز ۷۷۰ میلیون تومان است که از خودروهای ارزان قیمت وارداتی بازار محسوب می‌شود.

قیمت خودروی وارداتی کارکرده کره ای

زمانی که واردات خودرو به کشورمان آزاد بود و قیمت دلار سر به فلک نکشیده بود، خودروهای کره‌ای به لطف طراحی جذاب، کیفیت مناسب، آپشن‌های فراوان و البته نبود رقبای اروپایی و آمریکایی، بین خریداران ایرانی بسیار محبوب شدند. به همین دلیل، انواع مختلف خودروهای کره‌ای از هاچ‌بک‌های کوچک گرفته تا شاسی‌بلندهای بزرگی به‌صورت وارداتی راهی بازار شدند و حتی شرکت‌های سایپا و کرمان خودرو اقدام به مونتاژ برخی مدل‌های کره‌ای کردند. بعداً اما با ممنوعیت واردات خودرو و سخت‌تر شدن تحریم‌ها، پای کره‌ای‌ها از بازار کشورمان بریده شد ولی بااین‌وجود، به دلیل خوش‌نامی این خودروها در بازار ایران، خیلی‌ها حتی هنوز هم خرید یک مدل کره‌ای کارکرده را به خودروهای صفرکیلومتر چینی یا داخلی ترجیح می‌دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *