07:18

1403/01/31

بخش عمده‌ای از نواقص قطعه ۲ آزادراه تهران-شمال برطرف شده است

سردار هادیانفر گفت: قبلا همکاران ما بازدید‌هایی از این محور داشتند و نواقص اعلام شده بود که اکنون بخش عمده‌ای از نواقص برطرف شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، سردار «سیدکمال هادیانفر» رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا به همراه سردار حسینی جانشین پلیس راهور فراجا و مسئولانی از وزارت راه و شهرسازی، سازمان هلال احمر، سازمان اورژانس و مدیرعامل شرکت آزاد راه تهران- شمال از فاز دوم آزادراه تهران-شمال بازدید کردند.

سردار هادیانفر در حاشیه این بازدید گفت: امروز بازدیدی از فاز دوم آزادراه تهران-شمال داشتیم که متخصصین عزیزمان در بنیاد مستضعفان باهمکاری وزارت راه و شهرسازی، سازمان توسعه راه‌ها و مجموعه نخبگان داخلی تلاش بسیار گسترده‌ای را در ایجاد آزاد راه تهران -شمال انجام می‌دهند.

وی افزود: قبلا همکاران ما بازدید‌هایی از این محور داشتند و نواقص اعلام شده بود که اکنون بخش عمده‌ای از نواقص برطرف شده و ایمن سازی‌ها صورت گرفته است.

سردار هادیانفر با اشاره به نکات مدنظر پلیس راهور بیان داشت: اساسی‌ترین موضوع مدنظر پلیس، ایمنی مسافران و عزیزانی است که در این مسیر تردد می‌کنند.

وی با اشاره به مشکل فاز یک آزادراه تهران-شمال بیان کرد: در فاز اول مشکل اصلی ما در شهرستانک بود که در زمان برگشت و پیک سفر‌ها از جنوب به شمال، انباشت خودرو‌ها را داشتیم، ولی الان با پیوستگی که بین فاز یک و دو ایجاد شده، این مشکل برطرف می‌شود و سفر‌ها روان‌تر اتفاق خواهد افتاد.

سردارهادیانفر در ادامه با اشاره به افتتاح فاز دوم آزادراه تهران-شمال گفت: فعلا یک باند از فاز دوم مورد بهره برداری قرار می‌گیرد و پلیس در زمان پیک سفر‌ها بنا به شرایط، محور جنوب به شمال را یکطرفه خواهد کرد یا اگر بار برگشت داشته باشیم از شمال به جنوب این محور به صورت یک طرفه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اخذ عوارض در آزادراه تهران-شمال بیان داشت: آنچه که در جلسه با وزیر راه و شهرسازی مطرح و مورد توافق واقع شد این بود که عوارضی فقط در یک محل اخذ شود، چون در طول ۲۲ کیلومتر در این محور امکان توقف وجود ندارد ولذا فقط در ورودی آزادراه عوارضی اخذ خواهد شد.

رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به مسئله سوخت گیری در طول آزادراه تهران-شمال گفت: آنچه که مورد تاکید است، پمپ بنزین برای این محور پیش بینی شده است، ولی یک سری مشکلات اداری داشت که در تلاش هستیم تا باهمکاری وزارت نفت و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این مشکل حل شود و در طول مسیر امکان سوخت گیری برای مسافرین عزیز ممکن شود.

سردار هادیانفر در پایان خاطرنشان کرد: آنچه که باید مورد تاکید باشد، این است که رانندگان عزیزی که در این محور تردد می‌کنند نهایت دقت و احتیاط را داشته باشند و به تابلو‌های افقی عمودی و هشدار‌های پلیس توجه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *