03:30

1403/03/08

برقراری پروازهای فوق العاده هما به قطر

هواپیمایی هما به مناسبت برگزاری جام ملت های آسیای قطر، پروازهای فوق العاده ای را از فرودگاه های تهران و شیراز به مقصد دوحه و برعکس برقرار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از بازار، حسام قربانعلی افزود: با توجه به برگزاری هجدهمین دوره جام ملت های آسیا در قطر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ۲ پرواز از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) و یک پرواز از فرودگاه شیراز به فرودگاه دوحه برنامه ریزی کرده است که این پروازها با هواپیمای ایرباس A۳۰۰-۶۰۰ انجام می شود.

به گفته وی، نخستین پرواز با شماره پرواز ۵۳۸۵ ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه ۲۳ دی ماه از فرودگاه حضرت امام (ره) انجام شد و دومین پرواز ویژه این بازی ها نیز با شماره پرواز ۵۳۸۳ در ساعت ۲۵ دقیقه بامداد روز ۲۴ دی ماه فرودگاه حضرت امام(ره) را به مقصد دوحه ترک کرد.

مدیرکل روابط عمومی هما در مورد برقراری پرواز از سایر نقاط کشور، گفت: برای رفاه هموطنان جنوب کشور نیز یک پرواز از فرودگاه شیراز به مقصد دوحه برنامه ریزی شد و این پرواز با شماره ۵۳۸۱ در ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه ۲۳ دی ماه از فرودگاه شیراز به فرودگاه دوحه انجام شد.

وی در مورد پروازهای بازگشت اظهار داشت: پروازهای برگشت نیز با شماره پرواز ۵۳۸۲ در روز چهارم بهمن سال جاری در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه (به وقت محلی) و پرواز شماره ۵۳۸۴ در روز پنجم بهمن در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد (به وقت محلی) از فرودگاه دوحه به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) انجام خواهد شد. همچنین پرواز بازگشت دوحه به شیراز نیز با شماره پرواز ۵۳۸۰ در ساعت ۱۰ (به وقت محلی) در روز چهارم بهمن ماه برنامه ریزی شده است.

قربانعلی خاطرنشان کرد: هموطنان برای خرید بلیت این پروازها می توانند به سایت رسمی هما به نشانی www.iranair.com مراجعه یا با سامانه فروش تلفنی هما به شماره ۰۲۱۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس بگیرند.

به گفته وی، هم اکنون هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از ناوگان ایرباس A۳۱۹ در روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه «شهید دستغیب» شیراز به فرودگاه دوحه و در روزهای سه شنبه هر هفته از فرودگاه لار به مقصد دوحه پروازهای برنامه ای انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *