02:48

1403/03/30

بودجه ۱۰ هزار میلیاردی برای بخش حمل و نقل

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: گره مشکلات حمل و نقل با بودجه 10 هزار میلیاردی حل خواهد شد.

به گزارش ایران ناوگان به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مهدی اقراریان با اشاره به تحقق بودجه شهرداری تهران در سال ۱۴۰۲ گفت: عددی که ما در شورای شهر تهران به آن رای دادیم، جمع بندی نهایی رقمی است که امکان تحقق آن وجود دارد و در حال حاضر این عدد نهایی شده و حدود ۷۵ هزار میلیارد است، همچنین قرار است که ۱۰ هزار میلیارد هم به بخش حمل و نقل تعلق پیدا کند.

وی ادامه داد: بودجه ۷۵ هزار میلیارد تومانی با توجه به ظرفیت‌های پایتخت قابل تحقق است و تحقق ۱۰۰ درصدی این رقم با تلاش و خدمت نیرو‌های شهرداری انجام خواهد شد؛ البته این رقم برای تهران بسیار کم است، زیرا با ظرفیت‌های بسیار زیاد و مناسبی در تهران روبرو هستیم.

عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: اگر قصد داریم که مشکلات شهر تهران را رفع کنیم باید هر یک از دستگاه‌ها و شرکت‌های مستقر در پایتخت برای حل معضلات تهران پای کار بیایند.

اقراریان درباره تحقق شفافیت در بودجه به ویژه ردیف‌های مربوط به حقوق و پرداختی‌ها خاطرنشان کرد: بودجه در اختیار تمام شهروندان است و امکان رصد آن وجود دارد فکر می‌کنم بودجه شهرداری در مقایسه با بودجه دستگاه‌های دیگر شفاف‌تر است، همچنین ما از تمامی پیشنهادات برای شفافیت بیشتر استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *