20:23

1403/04/26

تایید تمامی خودروهای وارداتی توسط سازمان استاندارد کیفیت

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده با سازمان استاندارد تماس گرفتم و اعلام کردند که استاندارد تمام خودروهایی که وارد شده را تأیید کردند و این حاشیه سازی ها از سوی کسانی است که تمایلی به وارادات خودروهای باکیفیت ندارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «مهدی پیرهادی» رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پاکبانان باید از ساعت چهار صبح به خیابان ها بیایند و تا شب فعالیت کنند، گفت: امتیازاتی در گذشته برای نواحی در نظر گرفته شده بود و درخواست بنده این است که شهرداری در حوزه خدمات شهری، امتیازات مشخصی را برای نواحی در نظر بگیرد و وضعیت حقوق و دستمزد و گروه شغلی این افراد را مورد توجه قرار دهد.

وی با اعلام اینکه قم و اراک در دو روز گذشته تعطیل بودند، یادآور شد: باید تغییراتی در قانون هوای پاک صورت بگیرد؛ چراکه برای ذرات کمتر از ۱۰ میکرون در قانون، موردی دیده نمی شود.

پیرهادی تأکید کرد: در چند سال اخیر، هرساله بنده پیش از آغاز آلودگی هوا در زمستان تأکید کردم که دستگاه های مربوطه باید اقدامات خود را آغاز کنند؛ وزارت نیرو یکی از دستگاه هایی است که باید از امروز تلاش خود را آغاز کند و وزارت نفت نیز توضیح دهد که برای طرح کهاب چه اقدامی انجام داده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سازمان استاندارد در اجرای قانون هوای پاک مجموعه ای پیشرو بوده است، گفت: اقدامات سازمان استاندارد قابل تقدیر است.

وی افزود: بنده با سازمان استاندارد تماس گرفتم و اعلام کردند که استاندارد تمام خودروهایی که وارد شده را تأیید کردند و این حاشیه سازی ها از سوی کسانی است که تمایلی به وارادات خودروهای با کیفیت ندارند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *