12:01

1402/12/09

تجربه ای جدید در انتصاب های اخیر شهردار تهران

اکنون نیز شهردار تهران یک بار دیگر با اعتماد به شادی مالکی، سرپرستی سازمان تاکسیرانی را به او سپرده است تا از تجربه های او در این سمت بهره ببرد.

با دریافت حکم سرپرستی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، شادی مالکی برای دومین بار انتصاب به عنوان اولین ها را تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تین نیوز، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حالی 21 دی ماه امسال شادی مالکی را به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران منصوب کرد که اولین بار است که یک زن فرمان مدیریت سازمان تاکسیرانی تهران را بر عهده گرفته است.

این در حالی است که شادی مالکی پیش از این و در دی ماه سال گذشته (1401 ) نیز در حالی از سوی زاکانی به مدت یکسال مدیریت شرکت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران را برعهده گرفت که آن مقام نیز برای اولین بار یک زن به عنوان مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران ، منصوب و مشغول به کار شده بود.

قابل ذکر است که شادی مالکی پیش از انتصاب در ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران بود.

اکنون نیز شهردار تهران یک بار دیگر با اعتماد به شادی مالکی، سرپرستی سازمان تاکسیرانی را به او سپرده است تا از تجربه های او در این سمت بهره ببرد.

آنچنان رسانه ها نوشته اند، در متن حکم شهردار تهران خطاب به وی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب سرکار عالی، به‌ موجب این حکم به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران منصوب می‌شوید. امید است بر اساس اسناد بالادستی و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی شرکت و تسریع در انجام خدمت‌رسانی، نسبت به برنامه‌ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه و اموال شرکت و رفع موانع، همه توان و تجربه خویش را جهت تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» به‌ کار گیرید. توفیقات روزافزون شما را در ایفای مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت دارم.

قابل ذکر است شادی مالکی دکترای گیاه پزشکی و برنامه ریزی محیط زیست دارد و در دانشگاه نیز تدریس می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *