12:06

1402/12/09

تحریم بین المللی یا خود تحریمی؛ کدام یک صنعت هوانوردی را از پا درآورد؟

شماری از کارشناسان صنعت هوانوردی معتقدند مالکان ایرلاین ها از عدم آگاهی و تخصص نداشتن نمایندگان مجلس، سوء استفاده کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تین نیوز، برخی کارشناسان هوانوردی در شبکه های اجتماعی و در جمع متخصصان هوانوردی مدعی شدند: مافیای هوانوردی سال هاست از عدم آگاهی و تخصص مجلسیان سوء استفاده کرده و با ترساندن آنها و بزرگ نمایی تحریم های هوایی به نفع خود و ایرلاین هایشان، پدر صنعت بهم ریخته هوایی را درآورده اند.

آنان با بیان این که در مورد خرید هواپیما که از هر موضوع دیگری مهمتر است تحریم نیستیم، گفتند: خدا از … ( یکی از مسئولان پیشین سازمان هواپیمایی کشوری و تیم همراه او، نگذرد که در این صنعت نفوذ کرده و افراد ناآگاه را فریفتند و هوانوردی مملکت را تحت تحریم ها جا زده و خیانتی بس عظیم برای حفظ منافع خود و تیم شان مرتکب شده و هنوز هم دست بردار نیستند.

این کارشناسان افزودند: در این موضوع بیست درصد هم تحریم نبودیم و بقیه اش خود تحریمی بود که از سوی افرادی خیانتکار و وطن فروش صورت گرفته است که روی خون شهدای مظلوم سفره چپاول باز کردند و وضعیت صنعت هوانوردی این شد که می بینیم.

آنها تاکید کردند: تا سال های سال امورات بخش هوانوردی کشور به خوبی می گذشت تا اینکه یکی از مدیران با یک دروغ غیر ضروری راجع به خریداری و آوردن هواپیمای ۷۴۷ به ایران به خزانه داری آمریکا، کل هوانوردی مملکت را دچار زلزله کرد و به عمق تحریم های دوگانه فرو برد.

کارشناسان مدعی شدند که اسناد این رفتار ناجوانمردانه موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *