06:19

1403/04/31

تخصیص اتوبوس مدرسه به 20 خط اتوبوسرانی سطح شهر تهران

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در راستای ارائه مطلوب خدمات حمل و نقلی به شهروندان و تسهیل سرویس رسانی به دانش آموزان، براساس پیش بینی‌های انجام شده، نسبت به تخصیص اتوبوس‌های لازم در 20 خط سطح شهر تهران با عنوان اتوبوس مدرسه اقدام خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری برنا،به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: برای استقبال از ماه مهر و فصل شروع مدارس و دانشگاه ها آمادگی صد درصدی داریم و تلاش می کنیم تا مردم رضایت حداکثری از اقدامات شرکت واحد داشته باشند.وی گفت: طرح استقبال از مهر آغاز شده و در خصوص ساعت کاری خطوط با توجه به سنوات گذشته، برای خطوط دارای تقاضای سفر برنامه ریزی و پیش بینی‌های لازم صورت گرفته است.

علیزاده گفت: همچنین با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در ایستگاه‌های پر مسافر نسبت به استقرار اتوبوس‌های کمکی جهت برداشت مسافر در هنگام نیاز اقدام می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که سفرهای آموزشی با آغاز مهرماه به سایر سفرها اضافه می‌شود، شاهد افزایش حجم سفرهای روزانه در شهر تهران خواهیم بود که بر همین اساس باید ظرفیت‌های خود را افزایش دهیم تا این سفرها پوشش داده شود که بر همین اساس تمهیدات ویژه تری را در قالب طرح استقبال از مهرماه اندیشیده و در دستور کار قرار دادیم.

علیزاده اضافه کرد: تقویت خطوط اتوبوسرانی به ویژه خطوط بی آر تی، نوسازی و بازسازی اتوبوس‌ها در دستور کار قرار دارد که از ابتدای مهرماه به کمک ناوگان حمل و نقل عمومی می‌آیند تا افزایش سفرهای روزانه را پاسخ دهند.

مدیرعامل شرکت واحد گفت: با عنایت به تجارب کسب شده طی سال‌های گذشته ودر راستای ارائه مطلوب خدمات حمل و نقلی به شهروندان و تسهیل سرویس رسانی به دانش آموزان، براساس پیش بینی‌های انجام شده، نسبت به تخصیص اتوبوس‌های لازم در 20 خط سطح شهر تهران با عنوان اتوبوس مدرسه اقدام خواهد شد.

شایان ذکر است این اتوبوس‌ها در ساعات شروع و پایان کار مدارس به ایستگاه‌های مشخص شده (مراکز آموزشی) اعزام و آماده جابجایی دانش آموزان و ارائه خدمات خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *