19:42

1403/04/26

تخصیص سوخت به اجرای پروژه‌های حوزه حمل و نقل با ثبت درخواست در سامانه فرآورده‌های نفتی

معاون حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی از انجام اقدامات لازم به منظور همگرایی و همسویی همه زیر بخش‌های حمل و نقل کشور در تخصیص سوخت به اجرای پروژه‌های حوزه حمل و نقل در سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و ادارات کل استانها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،شهریار افندی‌زاده معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی در گفت‌وگو با پایگاه خبری، با اشاره به ضرورت تخصیص به موقع سوخت به پروژه‌های حوزه حمل و نقل گفت: در راستای مدیریت و کنترل سوخت پروژه‌های عمرانی و ساختمانی و احداث جاده‌های اصلی و بین شهری درحوزه راهسازی و ناوگان حمل و نقل عمومی کشور و نیز اصلاح و بهینه‌سازی نظام تخصیص و توزیع سوخت اقدامات لازم با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی وزارت نفت در حال انجام است.

افندی‌زاده با اشاره به اقدامات لازم توسط سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته این وزارتخانه تصریح کرد: سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته وزارت راه و شهرسازی ضمن معرفی نمایندگان مربوطه به عنوان مدیر سیستم کشوری در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) لازم است اقدامات مقتضی را در خصوص تعریف نام کاربری واحدهای استانی خود در این سامانه معمول نمایند. همچنین مطلوب است درخواست‌های پیمانکاران طرف قرارداد هر سازمان و یا شرکت وابسته با رعایت ملاحظات زمانی، در سامانه سدف بررسی و اعلام نظر شود.

معاون حمل‌ونقل وزارت راه‌وشهرسازی در ادامه افزود: این موضوع در خصوص ادارات کل راه و شهرسازی استانها با هدف مدیریت و کنترل سوخت ماشین آلات و پروژه‌های حوزه راهسازی و ناوگان حمل و نقل عمومی کشور و نیز سوخت گرمایشی و حرارتی و اصلاح و بهینه‌سازی نظام تخصیص و توزیع سوخت در دستور کار قرار گرفته است. در همین خصوص لازم است نمایندگان استانی سامانه سدف نسبت به تعریف کاربری‌های شهرستان‌های زیر مجموعه خود به اقتضای شرایط راساً اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *