03:31

1403/03/08

تخفیف ۱۰ درصدی مسیرهای بین المللی «هما» در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

مدیرکل روابط عمومی هما گفت: مسافرانی که بلیت مسیرهای بین المللی هما را در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته خریداری کنند، ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی “هما” ضمن اعلام خبر تخفیف ۱۰ درصدی مسیرهای بین المللی “هما” در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل لجستیک و صنایع وابسته که در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود، برای آن دسته از مسافرانی که بلیت مسیرهای بین المللی “هما” را در این نمایشگاه خریداری کنند ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

به گفته مدیرکل روابط عمومی “هما” این تخفیف شامل مسافرانی خواهد بود که تاریخ صدور بلیت آنها در بازه زمانی ۲۷ تا ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۲ (18DEC23-20DEC23) می‌باشد و تمامی مسیرهای بین المللی بر روی شبکه پروازی “هما” را شامل می شود.

قربانعلی به حضور “هما” در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با هدف معرفی توانمندی‌های خود در بخش های عملیات، مهندسی و تعمیرات، خدمات فرودگاهی، بازرگانی، آموزش ،کیترینگ و سایر بخش ها در این نمایشگاه حضور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *