20:22

1403/04/26

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با بیان وضعی جوی و ترافیکی جاده‌های کشور از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) خبر داد و گفت: محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات بوده و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت فاقد مداخلات است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور با اعلام ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک بیان کرد: محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع با ترافیک سنگین همراه است.

روشنی ادامه داد: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی گزارش شده است.

وی محور مسدود شریانی را محور جنگل گلستان – چمن بید و محورهای مسدود غیرشریانی را محور رودبار – کهنوج (فرعی آبسردوئیه)، محور رودبار – قلعه گنج(فرعی بیژن آباد) و محور گنبد – سه راهی کلاله اعلام کرد.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور یادآور شد: محور چالوس واقع در استان مازندران از 23 مهر تا 24 آبان از ساعت 6 الی 16 روزهای یکشنبه تا سه شنبه هر هفته (به غیر از روزهای شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه) به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *