03:37

1403/05/01

تمام سامانه‌ های پیش‌فروش بلیت اتوبوس فعال هستند

مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از فعالیت کامل سامانه های پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی در همه مسیرها خبر داد و گفت: برای ظرفیت های تکمیل شده، سرویس فوق العاده پیشبینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، داریوش باقرجوان مطالب منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر اتمام پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نورزی ۱۴۰۳ را نادرست خواند و اظهار کرد: پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی در جریان است و در برخی مسیرهای خاص که ظرفیت صندلی ها پر می شود، سرویس فوق العاده در نظر گرفته می شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر «سامانه های فروش بلیت شرکت های مسافربری» برای تهیه بلیت در همه مسیرها باز است و البته این امکان وجود دارد که متقاضیان در ساعت خاصی در برخی از روزها با پر بودن ظرفیت ها در یک مسیر خاص مواجه شوند که در صورت ثبت نام در فهرست انتظار سامانه ها از زمان اعلام ظرفیت جدید برای مسیر مورد نظر مطلع می شوند و می توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای خاطرنشان کرد: ظرفیت پیشبینی شده در ناوگان حمل ونقل عمومی مسافر به طور کامل برای خدمت رسانی به مسافران در سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ آماده هستند.

بر اساس این گزارش، سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ آغاز می شود و تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *