19:01

1403/04/26

توقف گسترده پروازها به سرزمین‌های صهیونیستی

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین و اعداد زیادی از شرکت‌های بزرگ هواپیمایی تا اطلاع ثانوی تمام پروازهای خود با مبدأ یا مقصد فرودگاه های رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق درآوردند.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از دیلی صباح، یحیی استون، مشاور رسانه‌ای شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، اعلام کرد که این شرکت تا اطلاع ثانوی تمام پروازهای خود با مبدأ یا مقصد فرودگاه‌های رژیم صهیونیستی را به حالت تعلیق درآورده است.

وی در شبکه اجتماعی X، توئیتر سابق، اعلام کرد که به خاطر شرایط کنونی در سرزمین‌های اشغالی تمام پروازهای ترکیش ایرلاین به مناطق صهیونیستی متوقف شده است.

نکته مهم آنکه شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز آمریکا هم اعلام کرده که پروازهای این شرکت با مبدأ یا مقصد فرودگاه‌های اسرائیل تا پایان ماه جاری میلادی لغو شده است.
این شرکت اعلام کرده که با توجه به شرایط کنونی در رژیم صهیونیستی، این تصمیم سخت را گرفته تا پروازهای خود را به تل‌آویو تا 31 اکتبر لغو کند.

دیگر شرکتی‌های هواپیمایی از لوفت‌هانزا گرفته تا هواپیمایی فرانسه، هواپیمایی امارات و امریکن ایرلاینز نیز طی روزهای گذشته پروازهای خود به فرودگاه بن گورین تل‌آویو را لغو کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *