20:15

1403/04/26

تکمیل آزادراه منجیل – رودبار، ۳۰۰ میلیارد تومان دیگر هزینه دارد

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل آزادراه زنجیل – رودبار نیاز است که در صورت تامین اعتبار، این آزادراه تا پایان سال قابل بهره‌برداری خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از ایسنا، آزادراه منجیل – رودبار باقی‌مانده آزادراه قزوین – رشت است و در عین حال، مردم شهرستان رودبار در پیک ترافیک دچار مشکلات فراوانی می‌شوند و اهالی برخی از روستاها تا رسیدن به شهر چندین ساعت در ترافیک می‌مانند و تکمیل هشت کیلومتر آزادراه منجیل – رودبار از این جهت هم حائز اهمیت است.

اما در آخرین اظهارنظرها درباره آزادراه منجیل – رودبار، خیرالله خادمی – مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور – درباره پروژه‌های آزادراهی که شرکت ساخت برای امسال در دست دارد، گفت: آزادراه منجیل به رودبار گلوگاه رشت به قزوین به طول ۸.۵ کیلومتر است و اهمیت زیادی دارد، این مسیر یا تونل است یا پل، اما برنامه داریم تا بهمن آن را تکمیل کنیم.

به‌ تازگی خادمی در گفت‌وگویی با ایسنا، در پاسخ به اینکه آزادراه منجیل – رودبار چه زمانی بهره‌برداری می‌شود، گفت: این آزادراه جزو پروژه‌های امسال بوده و برنامه‌ریزی‌ها برای آن مطرح شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به اینکه آیا کسبه رودبار مانع پیشرفت این پروژه هستند؟ توضیح داد: چنین مانعی وجود ندارد؛ اما ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل آزادراه زنجیل – رودبار نیاز است که در صورت تامین اعتبار، این آزادراه تا پایان سال قابل بهره‌برداری خواهد بود؛ البته سازمان برنامه بررسی و صورت‌جلسه کرده که این اعتبار را تخصیص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *