07:05

1403/02/02

تکمیل بزرگراه ایلام مهران نیازمند ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: طبق برآوردهای انجام شده، تکمیل بزرگراه ایلام-مهران نیازمند ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «فرشاد دوستی» مدیرکل راه و شهرسازی ایلام اظهار کرد: اداره کل راه و شهرسازی به عنوان تنها متولی احداث بزرگراه ایلام – مهران تاکنون ادعایی مبنی بر زمان اتمام این طرح نداشته است.

وی تصریح کرد: تکمیل بزرگراه ایلام مهران علاوه بر مطالبات پیمانکاران به فهرست بهای امروز بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام اضافه کرد: این اعتبار برای تکمیل تونل ها، ایجاد روشنایی تونل ها، مهار قطعه رانشی تقاطع ماربره، تکمیل تقاطع صالح آباد، تکمیل مسیر منتهی به پل های کیلومتر ۵۵ و ۵۶ و تکمیل راهسازی باند برگشت منطقه کنجانچم مورد نیاز است.

دوستی تصریح کرد: هر چند تلاش بر این است که برای ایام اربعین این مسیرها به صورت موقت زیر بار ترافیک قرار گیرند و در سال گذشته هم عبور موقت از این مسیرها انجام شد.

وی گفت: احداث پل صلواتی و تعریض محور توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در منطقه کنجانجم صرفاً برای عبور اضطراری اربعین بوده و نمی توان این عملیات را تکمیل بزرگراه ایلام مهران در این منطقه نامید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *