03:20

1403/03/08

جایگزینی بیش از ۲ کیلومتر نیوجرسی جای گاردریل در جاده‌های مازندران

رئیس اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار کرد: در راستای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی مازندران در طول یک ماه گذشته ۲ کیلومتر نیوجرسی جایگزین گاردریل اجرا شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی از مازندران، محسن یمینی عنوان کرد: عملیات جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل در جاده‌های این استان ادامه دارد و تاکنون عملیات جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل در برخی از محورهای استان از جمله محورهای فریدونکنار – آمل، ساری-قائمشهر، ساری-لاریم و ساری – نکا به طول ۲ کیلومتر اجرایی شد.

وی ارتقای امنیت جاده‌ها را مهم‌ترین دلیل جایگزین کردن نیوجرسی دانست و تاکید کرد: با توجه به تردد سالانه میلیون‌ها مسافر و گردشگر در جاده‌های مازندران و بالا بودن میزان تصادفات، یکی از راه‌های کاهش خسارات ناشی از تصادفات و افزایش امنیت جاده‌ها جایگزینی نیوجرسی به جای گاردریل است.

رئیس اداره ایمنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران تصریح کرد: عملیات خط کشی، نصب تابلو و علائم، آشکارسازی نقاط پر تصادف، جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و همچنین احداث روشنایی نقطه‌ای از دیگر برنامه‌های اجرایی این اداره بوده که با جدیت در دست اجراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *