12:39

1402/12/09

حدود پنج هزار دستگاه اتوبوس خریداری شد

شهردار تهران با بیان اینکه در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خریدهای بالاتر از تصور داشتیم، گفت: ۴ هزار و ۶۹۰ دستگاه اتوبوس خریداری شده که این میزان در گذشته انجام نشده بود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از بازار، علیرضا زاکانی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته در شهردار من ۴۶۰ هزار نظر برای بهبود شرایط شهر ارائه شد و مردم هزار و ۶۰ پروژه را انتخاب کردند و در مرحله عمل دیدند که نظرات آنها عملیاتی می شود.

وی افزود: یک میلیون و ۳۵۲ نفر امسال نظرات خود را برای پروژه‌ های شهری ثبت کردند و در عمل کار خوبی که سال گذشته انجام شد، امسال هم مورد استقبال مردم قرار گرفت.

شهردار تهران درباره بازارچه‌های تولیدی در سطح شهر بیان کرد: در سطح شهر صنایع فعال و صنایع دستی انتخاب شدند تا تمام ظرفیت های شهر برای توزیع در نمایشگاه های داخلی برنامه ریزی شود و در شروع سال آینده شرایطی در تهران فراهم خواهد شد تا افراد در خانه های خود درآمد داشته باشند و در سطح شهر عرضه کنند.

زاکانی درباره اقدامات شهرداری تهران برای اجرای قانون هوای پاک نیز توضیح داد: در حوزه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خریدهای بالاتر از تصور انجام دادیم و ۴ هزار و ۶۹۰ دستگاه اتوبوس خریداری شده که این میزان در گذشته انجام نشده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *