23:08

1403/02/31

در نیمه نخست سال جاری محقق شد؛ جابه‌جایی بیش از یک میلیون مسافر توسط ناوگان حمل ونقل ایلام

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام از جابه جایی بیش از یک میلیون و ۴۹۴ هزار و ۶۸۶ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان در ۶ ماهه سالجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(ایلام)، سیدزاهدین چشمه خاور مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام، اظهار کرد: طی ۶ ماهه اول سال جاری بیش از یک میلیون و ۴۹۴ هزار و ۶۸۶ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی در استان جابه‌جا شده اند که در هم سنجی با مدت مشابه سال گذشته ۳۶ درصد افزایش نشان می دهد.

وی با اشاره به فعالیت ۸۷ شرکت مسافربری در استان گفت: این تعداد مسافر در قالب ۱۰۵هزار و ۳۱۷ سفر جابجا شده‌اند که شاهد افزایش ۱۰ درصدی تعداد سفر نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این بازه زمانی هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام عنوان کرد: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود را از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافربین شهری از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد و درصورت لزوم درکمیسیون‌های مربوط به تخلف شرکت، رانندگان یا مالک وسیله نقلیه رسیدگی شود.

لازم به ذکر است؛ بیش از یک هزار و ۶۵۸ راننده بخش مسافری و یک هزار و ۴۰۸ ناوگان فعال مسافری در استان فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *