07:05

1403/02/02

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی: آزاد راه تهران- شمال با بهره‌گیری از ظرفیت نیروها و تجهیزات بومی ساخته شد

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به موفقیت به‌دست آمده در اتمام مسیر رفت قطعه ۲ آزادراه تهران-شمال گفت که در ساخت این طرح به طور کامل از ظرفیت نیروها و تجهیزات بومی استفاده شده است.

به گزاش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «پرویز فتاح» رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی امروز پنجشنبه در آیین بهره برداری از قطعه دوم آزاد راه تهران-شمال افزود:‌ بهره برداری از این طرح ملی بزرگ در آستانه عید غدیر خم افتخار بزرگی است.

وی ادامه داد :‌ در حالیکه زمانی اجرای این طرح در جامعه و اذهان عمومی با تردید همراه بود که آیا آزاد راه ساخته می شود یا نه؟ اما اکنون با اقدامات و تلاش هایی که انجام شداین تردید برطرف شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرد :‌ در مدت بیش از ۲ سال فعالیت دولت سیزدهم برای اجرای این طرح تلاش ها و پیگیری های خوبی انجام شد که امروز شاهد بهره برداری این قطعه هستیم.

وی گفت‌:‌ اجرای آزاد راه تهران – شمال نمایشگاهی از تکنولوژی و کار نیروهای ایرانی است و که این طرح با همکاری دولت و بنیاد مستضعفان در این شرایط سخت اداره شده است.

فتاح ابراز امیدواری کرد که قطعه دوم این‌آزادراه در مسیر برگشت در این دولت به بهره برداری برسد.

وی با تاکید بر اراده کامل برای اجرای این طرح وجود دارد، ‌گفت :‌ بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در کنار دولت برای اجرای این طرح است و طرحی در تراز بین المللی از نظر تجهیزات به بهره برداری رسید.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی توضیح داد :‌ ۱۰ شرکت پیمانکار، ‌۱۶ شرکت مشاور و یک هزار ۵۰۰ دستگاه مهندسی ایرانی در ساخت این طرح فعال هستند.

وی گفت :‌ امیدواریم به وعده ای که دولت به مردم می دهد ادامه قطعه دوم در مسیر برگشت در این دولت به اتمام برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *