03:35

1403/03/08

رشد ۴۵ درصدی ترانزیت جاده‌ ای

رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رشد ۴۵ درصدی ترانزیت جاده ای، رشد بیش از ۱۱ درصدی حمل بار و ۱۴ درصدی جابه جایی مسافر از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از مهر، داریوش امانی رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، گفت: به رغم تمام محدودیت های اعتباری، امکانات و تجهیزات با عملکرد جهادی ۱۱ میلیون تن آسفالت در جهت بهبود کیفیت راه های کشور از ابتدای سال استفاده شده که نسبت به سنوات گذشته بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.

وی رشد ۴۵ درصدی ترانزیت جاده ای، رشد بیش از ۱۱ درصدی بار و ۱۴ درصدی مسافر از ابتدای سال جاری را از دستاوردهای حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای برشمرد و افزود: بی شک این ارقام اتفاقی نیست و حاصل زحمات یکایک همکارانی است که تمام وظیفه آنها این است که در هر شرایطی خدمت رسانی بی وقفه و صادقانه داشته باشند و حمل و نقل ایمن و روان را برای مردم رقم بزنند.

امانی از ارائه آموزش های روز دنیا، بهره گیری از خدمات شرکت های دانش بنیان و سامانه های نوین، ارائه خدمات مستمر در تعطیلات نوروز، سفرهای تابستانی، جابه جایی حجم عظیم زائران اربعین حسینی و فعالیت های عمرانی را از دیگر اقدامات این سازمان عنوان و ابراز امیدواری کرد مجموعه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همواره توفیق ارائه خدمات مطلوب تر، صادقانه و بی منت به مردم را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *