22:26

1403/03/08

زمان سرویس‌ دهی متروی اصفهان یک ساعت افزایش یافت

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، تلاقی آن با ماه رمضان و درخواست شهروندان، از پنجم اسفند ساعت فعالیت مترو از ۲۱:۰۰ به ۲۲:۰۰ افزایش پیدا می کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از ایمنا، هادی کریمی اظهار کرد: به احترام مردم اصفهان و در راستای ارائه خدمات شایسته و بهینه به شهروندان، تسهیل در رفت وآمد مسافران و با توجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان و تلاقی آن با روزهای پایانی سال و افزایش حضور شبانگاهی شهروندان در سطح شهر و پیرو درخواست های مکرر مردمی، شرکت مترو منطقه اصفهان از تاریخ پنجم اسفند سال جاری اقدام به افزایش زمان فعالیت و سرویس دهی مترو تا ساعت ۱۰ شب کرده است.

وی افزود: در همین راستا ساعت کار مترو اصفهان از پنجم اسفند در روزهای عادی از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب با سر فاصله زمانی ۱۱ دقیقه و روزهای جمعه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب با سر فاصله زمانی ۱۵ دقیقه است.

مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان تصریح کرد: این اقدام که پس از افزایش تعداد ایستگاه های فعال مترو در روزهای جمعه از ۹ ایستگاه به ۱۶ ایستگاه، اجرایی شد، گام مؤثری در راستای افزایش رضایتمندی و ارائه خدمات مطلوب، بهینه و درخور مردم اصفهان خواهد بود.

کریمی خاطرنشان کرد: بدیهی است ساعات فعالیت مترو و برنامه ریزی حرکت قطارها با توجه به حجم تقاضاهای روزانه و بر اساس شرایط متفاوت تغییر و بهینه سازی خواهد شد که در زمان مربوط به خود، اطلاع رسانی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *