23:40

1403/02/31

صدور ۱۴۰ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در البرز

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۰ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در استان صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «میثم قدمی» معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۴۰ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در استان صادر شده است.

وی افزود: علاوه بر صدور در این بازه زمانی یک هزار و ۷۹۶ فقره کارت هوشمند ویژه رانندگان ناوگان باری و ۴۱۷ فقره کارت هوشمند نیز مربوط به رانندگان بخش مسافری در استان البرز تمدید شده است.

این مسئول با بیان اینکه یکی از اهداف اجرایی‌کردن کارت هوشمند، متمایز کردن رانندگان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است، گفت: کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری به عنوان مدرک شناسایی و مجوز فعالیت رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود.

قدمی یادآور شد: براساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حال حاضر صدور کارت هوشمند رانندگان و ناوگان صرفا از طریق سامانه mojavez.ir و تمدید کارت هوشمند رانندگان از طریق smartcard.rmto.ir صورت می‌گیرد.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در پایان از رانندگان، شرکت‌های حمل و نقل و همشهریان خواست؛ شکایات و نارضایتی خود را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *