02:57

1403/05/01

عرضه ۶۰۰۰۰ صندلی «هما» برای سفرهای نوروزی ۱۴۰۳

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» گفت: برای سفرهای نوروزی ۱۴۰۳، بیش از ۶۰ هزار صندلی در مسیرهای مختلف پیش بینی شده بود که از زمان عرضه آن تاکنون، حجم زیادی از بلیت های پروازهای نوروزی به فروش رفته است.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی حسام قربانعلی با اشاره به تمهیدات هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» برای سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ اظهار کرد: در این ایام «هما» با پرواز در بیش از ۳۰ مسیر داخلی پرواز به مسافران خدمات ارائه می کند و درصدد هستیم در مسیرهای پرتقاضا، پروازهای فوق العاده نیز برقرار کنیم.

وی افزود: برای طرح سفرهای نوروزی ۱۴۰۳، بیش از ۶۰ هزار صندلی در مسیرهای مختلف پیش بینی شده بود که از زمان شروع عرضه آن تا کنون، حجم زیادی از بلیت های پروازهای نوروزی به فروش رفته است، البته هم اکنون نیز بخشی از بلیت ها در سایت www.iranair.com و کانال های رسمی فروش عرضه شده است که هموطنان می توانند از طریق آن خریداری نمایند.

*برقراری پروازهای فوق العاده

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» درباره برقراری پروازهای فوق العاده دراین ایام گفت: با توجه به حجم تقاضای سفر هوایی برای برقراری پروازهای فوق العاده، درصدد هستیم برای مسیرهای پر تقاضا پروازهای فوق العاده برقرار کنیم.

وی افزود: بلیت این پروازها از طریق سایت «هما» به نشانی www.iranair.com، دفاتر فروش “هما” و دفاتر خدمات مسافرتی عرضه خواهد شد. همچنین زمان عرضه بلیت از طریق کانال های رسمی به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

*بلیت پروازهای «هما» با نرخ مصوب به فروش می رسد

قربانعلی درباره قیمت فروش بلیت های «هما» در این ایام اظهار داشت: قیمت بلیت پروازهای داخلی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای ایام نوروز براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و تحت نطارت سازمان هواپیمایی کشوری عرضه می شود.

*پروازهای عتبات عالیات در ایام نوروز نیز افزایش خواهد داشت

این مقام مسئول در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مورد پروازهای عتبات عالیات این شرکت گفت: در ایام نوروز هما علاوه بر انجام پروازهای برنامه ای تهران به نجف و بالعکس که در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته انجام می شود، با توجه به تقاضای مشتاقان حسینی برای حضور در اماکن متبرکه، برنامه ریزی لازم برای افزایش ظرفیت صندلی در این مسیر صورت گرفته است و هموطنان می توانند بلیت مسیر تهران به نجف اشرف و بالعکس را از طریق دفاتر فروش “هما” و وب سایت www.iranair.com خریدار کنند

وی یاد آور شد با توجه به افزایش تقاضای نوروزی در این مسیر، مجددا پروازهای فوق العاده در قالب ۸ پرواز رفت وبرگشت دیگر نیز در مسیر تهران به نجف و بالعکس اضافه خواهد شد.

*پروازهای مقاصد بین المللی «هما»

قربانعلی در مورد سایر پروازهای بین المللی برای ایام نوروز گفت: ما در تعدادی از مسیرهای بین المللی پرتقاضا در ایام عید افزایش فرکانس پروازی خواهیم داشت که این امر نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

وی درباره انجام سایر پروازها گفت:تمامی پروازهای بین المللی هما طبق برنامه پروازی انجام خواهد شد.

*هواپیماهای مورد استفاده در پروازهای نوروز

قربانعلی در خصوص ناوگان مورد استفاده در پروازی نوروزی تصریح کرد: برای انجام پروازهای تعطیلات نوروز از هواپیماهای مدرن ایرباس استفاده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *