19:50

1402/12/08

رییس پلیس راه استان هرمزگان تشریح کرد؛ علت حادثه آتش‌ سوزی در تونل تنگه زاغ چه بود؟

رییس پلیس راه استان هرمزگان از عموم رانندگان خودروهای عمومی و شخصی خواست تا زمان بازگشایی کامل تونل تنگه زاغ (که به دلیل وقوع حادثه مسدود شده) از تردد غیرضرور در این محور خودداری کنند.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، سرهنگ «مهدی نیک بخت» رییس پلیس راه استان هرمزگان صبح امروز (سوم مرداد ماه) در جمع خبرنگاران، افزود: در ساعت۲:۳۳ دقیقه بامداد یکشنبه یکم مرداد ماه یک مورد حادثه حریق یک دستگاه تانکر حامل سوخت، در تونل تنگه زاغ محور بندرعباس به سمت حاجی آباد گزارش شد که بلافاصله عوامل گشت پلیس راه به همراه چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: پس از حضور گشت های پلیس راه در محل مشخص شد دو دستگاه تریلی کشنده و تانکر حامل بنزین که در یک مسیر در حرکت بودند با یکدیگر برخورد کرده که در این حادثه خودرو حامل سوخت دچار حریق شد.

این مسئول انتظامی اظهار کرد: با تلاش عوامل آتش نشانی آتش مهار و تونل همچنان مسدود بوده و تردد در تونل مجاور به صورت دوطرفه درحال انجام است.

رییس پلیس راه استان هرمزگان علت این حادثه را بی احتیاطی از سوی راننده تریلی کشنده در اثر خواب آلودگی دانست و عنوان کرد: از عموم مردم و رانندگان خودروهای عبوری شخصی و عمومی در خواست دارم در حال حاضر با توجه به گرمای طاقت فرسا در منطقه و تا زمان بازگشایی تونل و روان سازی کامل ترافیک از تردد غیرضرور در این محور ، اکیدا پرهیز کنند.

سرهنگ نیک بخت در پایان بیان کرد: نتیجه و گزارش نهایی این حادثه متعاقبا به سمع و نظر عموم مردم و رانندگان خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *