14:24

1403/03/29

فرصت ۵ روزه برای انصراف از سامانه یکپارچه خودروها

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از امروز ١٠ بهمن بازگشایی شده تا ثبت‌نام کنندگان دو مرحله اول و دوم سامانه که نوبت‌دهی شده‌ و تمایلی به پرداخت وجه نداشتند، انصراف خود را ثبت کرده تا بتوانند در طرح‌های بعدی فروش خودروها، مشارکت کنند؛ این مهلت انصراف پنج روز و تا پایان روز (شنبه ١۴ بهمن ماه) خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از ایسنا، سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، تکلیف سفارش‌های متقاضیان سامانه یکپارچه داخلی را تعیین کرده است.

بر اساس جدیدترین اطلاعیه سامانه‌ مذکور، کلیه متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اولویت‌بندی نیز شدند (و علیرغم مشخص بودن موعد تحویل خودروی خود)، تمایلی به واریز وجه خودرو انتخاب شده‌ خود را ندارند، از امروز (سه‌شنبه ١٠ بهمن ماه) تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز شنبه هفته آینده (١۴ بهمن ماه) فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir نسبت به انصراف از طرح فعال خود اقدام کنند تا چنانچه تمایل به شرکت در طرح‌های عرضه آتی دارند، این امکان برای آن‌ها فراهم باشد.

بدیهی است در صورت عدم انصراف طی این پنج روز در نظر گرفته شده، سفارش مشتری محفوظ مانده و لغو نخواهد شد و دیگر امکان شرکت در سایر طرح‌های آتی برای این مشتریان وجود نخواهد داشت.

گفتنی است، متقاضیانی که در سایت‌های خودروسازان نیز واریز وجه خود را انجام داده‌اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش جدید در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی را نخواهد داشت.

مراحل انصراف از طرح فعال به شکل زیر است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *