22:36

1403/03/08

فورس ۶ و ۱۲ تن به صورت قسطی به فروش می‌ رسد

شرکت بهمن دیزل انواع فورس ۶ تن و ۱۲ تن را به صورت قسطی عرضه می کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از بازار، بنابر بخشنامه اخیر بهمن دیزل، طرح فروش کامیون فورس ۶ تن و ۱۲ در بهمن ماه اجرا خواهد شد و خریداران می توانند با صورت نقدی-اعتباری نسبت به خرید محصولات این طرح اقدام کنند.

طرح فروش قسطی فورس از چه زمانی شروع می شود؟

بر اساس این طرح فروش از ساعت ۱۱ روز سه شنبه مورخ سوم بهمن تا ساعت ۱۶ روز شنبه مورخ ۲۱ بهمن برقرار خواهد بود و متقاضیان می توانند با مراجعه به عاملیت های مندرج در سایت رسمی گروه بهمن نسبت به انجام فرآیند خرید اقدام کنند.

موعد تحویل خودروهای این طرح به همراه کاربری هفته سوم اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود و محصولاتی که با پرداخت شش و دوازده ماهه، یک سال بیمه بدنه دارند. کاربری های موجود در این طرح چوبی فلزی، مسقف فلزی و باری فلزی است اما مطابق قواعد حاکم بر این طرح فروش تغییر کاربری امکان پذیر نیست.

روش های فروش قسطی چگونه است؟

تمامی محصولاتی که در این طرح عرضه می شوند در اقساط سه، شش و دوازده ماهه قابلیت پرداخت دارند و تنها شصت درصد مبلغ محصول به عنوان پیش پرداخت واریز شود.

بر همین اساس مبلغ پیش پرداخت برای خرید قسطی کامیون فروس ۶ تن (کابین خوابدار بدون کاربری) حدود یک میلیارد ۲۶ میلیون تومان و پیش پرداخت کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار با کاربری حدود یک میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان خواهد بود و در نهایت پیش پرداخت فورس ۱۲ تن نیز حدود یک میلیارد و ۳۷۹ میلیون تومان اعلام شده است.

جزییات اقساط این طرح فروش مطابق جدول زیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *