06:45

1403/04/31

فوری | قطار گرگان به تهران از ریل خارج شد

قطار مسافربری گرگان به تهران امشب در محدوده بندرترکمن از ریل خارج شد.

فرماندار بندرترکمن با اعلام خروج قطار مسافربری گرگان به تهران از ریل، گفت: قطار مسافربری گرگان تهران که عصر امروز از ایستگاه گرگان عازم تهران بود در حوالی ۵۰۰ متری ایستگاه راه آهن بندر ترکمن از ریل خارج شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران ناوگان به نقل از تین نیوز، این حادثه حوالی ساعت بیست،شنبه پانزدهم مهر در محدوده ایستگاه بندرترکمن معروف به پیچ نود درجه روی داد و قطار از ریل خارج شد. که به علت سرعت کم قطار خوشبختانه هیچ تلفات و مصدومی نداشت.

فرماندار بندر ترکمن گفت: این قطار ۲۰۰ مسافر داشت که ۱۰۰ نفر از مسافران در ایستگاه راه آهن این شهر پذیرش شدند و ۱۰۰ نفر از مسافران در داخل واگن هستند.

نور محمد جعفری با اشاره به اینکه این اتفاق در محل اتصال خطوط قدیم و جدید رخ داده، افزود: علت این حادثه نقص فنی قطار اعلام شده است و خوشبختانه به مسافران آسیبی نرسید.

جعفری ادامه داد: واگن موسوم به واگن رستوران قطار از ریل خارج شد که عوامل فنی در حال بازگرداندن چرخ قطار بر روی ریل هستند.

فرماندار بندر ترکمن افزود بنا به اظهارات کارشناسان تا ساعات آینده واگن به روی ریل منتقل و قطار به مسیر خود ب سمت تهران ادامه خواهد داد .

وی گفت هماهنگی های لازم با مجموعه هلال احمر برای ارائه خدمات اسکان و پذیرایی احتمالی مسافران انجام شده است.

جعفری خاطرنشان کرد: مردم به هیچ شایعه‌ای توجه نکرده و اخبار را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند.

جعفری از رفع مسائل فنی قطار تا دقایقی دیگر و حرکت مجدد آن خبر داد و گفت: هیچ مشکلی برای ادامه مسیر وجود نداشته و مشکلات فنی موجود با دقت و حساسیت کامل رفع خواهد شد.

او با تقدیر از صبوری مردم و مسافران این قطار مسافربری که از گرگان به سمت تهران حرکت می‌کرد، اضافه کرد: تمام تلاش خود را برای ایجاد و حفظ آرامش و آسایش مسافران این قطار به کار خواهیم بست.

جعفری گفت: پیش بینی می شود حدود یک ساعت دیگر نقص فنی قطار برطرف و مسافران به سفر خود ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *