20:45

1402/12/08

قیمت خودرو؛ امروز ۱۰ اسفند

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از شدت گرفتن افزایش قیمت‌ها در این بازار در 24 ساعت گذشته‌است.

به گزارش ایران ناوگان به نقل از اقتصاد آنلاین قیمت خودروهای سایپا در ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ نشان از افزایش قیمت تیبا در بازار داشت.  بر این اساس تیبا ۲ در بازار به ۳۹۰ میلیون تومان رسید که حکایت از افزایش ۲۰ میلیون تومانی در این هفته دارد قیمت تیبا در یک ماه اخیر هم ۸۰ میلیون تومان رشد داشته است.

اما قیمت پراید نسبت به هفته قبل تغییری نداشته است،   پراید ۱۳۱ در بازار  ۳۱۰ میلیون تومان و پراید ۱۱۱ هم  ۳۲۰ میلیون تومان است.

اما قیمت ساینا اس با افزایش ۲۵ میلیون تومانی به ۴۰۰ میلیون رسید. قیمت شاهین مدل ۱۴۰۱ هم در بازار  ۶۷۰ شد که نسبت به هفته پیش افزایش ۴۰ میلیونی و نسبت  به ماه پیش رشد ۱۵۰ میلیونی دارد.

قیمت تندر ۹۰ در بازار ۸۱۰ میلیون تومان شد که رشد ۶۰ میلیونی در این هفته داشت همچنین تندر پلاس اتوماتیک با افزایش ۲۰ میلیونی به قیمت ۱ میلیارد ۴۰ تومان رسید.

قیمت بازار ایران خودرو امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد که بر اساس آن ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰، ۵۵۰ میلیون تومان شد، مدل ۱۴۰۱ این خودرو هم به ۵۶۰ میلیون تومان رسید که رشد ۵۰ میلیونی داشت.

قیمت سمند سورن پلاس در بازار رشد ۵۰ میلیونی در این هفته داشت و به ۶۳۰ میلیون تومان رسید. سمند (EF۷)  با رشد ۵۵ میلیونی ۵۶۰ میلیون تومان شد.

قیمت پژو پارس سال در بازار ۶۹۰ میلیون تومان است، پژو پارس ELX-TU۵ هم در بازار  ۷۵۰ میلیون تومان معامله می شود که افزایش ۱۰۰ میلیون تومانی در این هفته داشت.

خودروی ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ در بازار ۹۴۰ میلیون تومان شد که رشد ۵۰ میلیونی نسبت به هفته پیش داشت. قیمت  ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما هم با افزایش  ۴۰ میلیونی به ۱ میلیارد تومان رسید.

قیمت تارا اتوماتیک در بازار ۱ میلیارد تومان شد، این خودرو در هفته جاری ۵۰ میلیون تومان گران شده است. قیمت تارا در یک ماه گذشته ۲۲۰ میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت رانا پلاس سقف شیشه ای با افزایش ۵۵ میلیون تومانی در بازار ۶۵۰ میلیون تومان شد.

بیشترین افزایش قیمت این هفته را هایما s۷  ثبت کرد که با افزایش ۱۸۰ میلیون تومانی، در بازار ۱ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان شد.

قیمت دنا پلاس دنده ای مدل ۱۴۰۱ در بازار با افزایش ۶۰ میلیونی ۸۲۰ میلیون تومان شد، دنا معمولی مدل ۱۴۰۰  هم در بازار ۶۹۰ میلیون تومان قیمت خورد.

ام وی ام X۲۲ در بازار ۵۰ میلیون گران شد و به  ۹۲۰ میلیون تومان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *