19:29

1403/04/26

متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده پیامک واریز وجه دریافت می کنند

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: مشکل متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که خودرو خود را اسقاط کرده بودند برطرف شد و در هفته جاری پیامک واریز وجه برای آنان صادر می شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «مهران سالاریه» رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده درباره مشکل متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، افزود: تعدادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که در قرعه کشی خودروسازان انتخاب شده و خودرو خود را اسقاط کرده بودند، به دلیل نقص سیستم ارتباطی شرکت های خودروساز با ستاد، با مشکل مواجه شده بودند.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده خاطرنشان کرد: با تلاش های انجام شده و به منظور حل مشکل این دسته از متقاضیان، نامه و اطلاعات آنان به صورت غیرسیستمی برای خودروسازان ارسال شد.

این مسوول با اشاره به اینکه عمده این مشکل مربوط به متقاضیان خودروهای ایران خودرو بوده است، تصریح کرد: بر اساس پیگیری ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده از شرکت های خودروساز و قول مساعد آنها، پیامک واریز وجه این دسته از متقاضیان در هفته جاری ارسال خواهد شد.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده خاطرنشان کرد: اطلاعات سایر متقاضیان بر اساس رویه جاری به صورت سیستمی و برخط برای خودروسازان ارسال می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *