20:47

1402/12/08

مدیرکل فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛ فرودگاه بین المللی زاهدان از ۲۸ تیر به استقبال حجاج استان سیستان و بلوچستان می‌رود

مدیرکل فرودگاه استان سیستان و بلوچستان در تشریح برنامه بازگشت حجاج امسال گفت: از ۲۸ تیرماه تعداد ۱ هزار و ۵۹۱ نفر حاجی استان در قالب۱۱ کاروان توسط ۷ فروند هواپیما متعلق به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مبدأ مدینه منوره وارد فرودگاه بین المللی زاهدان خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران‌ناوگان، «مهدی خسروی بنجار» مدیرکل فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان گفت: عملیات بازگشت حجاج سیستانی و بلوچستانی از عصر ۲۸ تیر آغاز و تا ۳۱ تیر ادامه خواهد داشت.

مدیرکل فرودگاه‌های استان در جلسه هماهنگی با ارگان‌های شرکت کننده در عملیات بازگشت حج تمتع سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: اولین پرواز که در ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه عصر چهارشنبه ۲۸ تیرماه به وسیله یک فروند هواپیمای ایرباس ۶۰۰_۳۰۰ هواپیمایی ایران ایر از مدینه منوره وارد فرودگاه زاهدان خواهد شد.

وی گفت: تمامی نهادها و سازمان های شرکت کننده در عملیات بازگشت حجاج آمادگی لازم جهت هرچه بهتر خدمت را دارند و تمامی تدابیر لازم اندیشیده شده است.

رعایت اصول بهداشتی در هنگام ورود حجاج وی ضمن درخواست از مستقبلین گرامی جهت رعایت اصول بهداشتی در هنگام بازگشت حجاج به علت وجود برخی بیماری های واگیر دار در کشور عربستان خاطر نشان کرد، حتی الامکان از ورود به فرودگاه پرهیز نمایند و مراسم استقبال را خارج از فرودگاه در نظر بگیرند.

خسروی بنجار افزود:در خصوص پیشگیری از سرایت بیماری ها و مراقبت های بهداشتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت زاهدان تمامی تدابیر بهداشتی و آموزش های لازم در هنگام ورود اندیشیده شده تا برای همشهریان عزیز در این زمینه مشکلی رخ ندهد.

مدیرکل فرودگاه استان در تشریح برنامه بازگشت حجاج امسال گفت: تعداد ۱ هزار و ۵۹۱ نفر حاجی استان در قالب۱۱ کاروان توسط ۷ فروند هواپیما متعلق به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از مبدأ مدینه منوره وارد فرودگاه بین المللی زاهدان خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه زاهدان وی در پایان از مستقبلین درخواست کرد جهت تسریع در روند خروج حجاج از فرودگاه به علائم و تابلوهای راهنما و همچنین هشدارهای پلیس توجه کنند تا عملیات بازگشت حجاج به نحو مطلوب انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *